Pierwsze wideokonferencje już za nami!
Pierwsze wywiady grupowe już przeprowadzone
30 czerwca odbyły się dwa wywiady pogłębione poprzez połączenie się w formie wideokonferencji.
Rozmawiano na temat najważniejszych mocnych i słabych stron gminy, a także kierunków jej przyszłego rozwoju.